Про компанію

releПідприємство «ВЕДА», створене фахівцями вібровимірювальної техніки колишнього ВО «ВЕДА» (м. Київ), має значний спадкоємний досвід проектування, виробництва й впровадження засобів контролю тепломеханічного стану промислового устаткування об'єктів енергетики, газотранспортних магістралей і продуктопроводів.

Підприємство є виробником повнофункціональних електронних засобів вимірювання спеціального призначення на основі власних проектів. Вироби підприємства, адаптовані до нормативно-технічної й виробничої бази ВАТ «Київський завод реле й автоматики», з 2003 року випускаються серійно.

Апаратура контролю параметрів вібрації типу “Vibromaster-01”, яка пройшла весь комплекс державних випробувань, внесена до Державного реєстру засобів вимірювання ГНПЦ «Укрметртестстандарт» України. Апаратура, як засіб вимірювання і контролю, не має аналогів у цій якості для застосування на об'єктах свого призначення.

Підприємство «ВЕДА» надає сервісні, експертні послуги з ремонту й перевірки штатних засобів контролю вібрації підприємств ГП «Укртрансгаз», а також сприяння в проведенні державної перевірки.

Підприємство має науково-технічний потенціал, який дозволяє:

— створення специфічних засобів вимірювання, аналізу й контролю технологічних параметрів об'єкта потенційного замовника;

— розширення функцій і варіантів виконання серійної апаратури.

Детальна інформація представлена в розділі продукція.

Підприємство "ВЕДА" зареєстроване в "Журналі обліку суб'єктів підприємницької діяльності, що займаються виготовленням, ремонтом, продажем і прокатом засобів вимірювальної техніки" під номером 27-22/259 від 16.01.2002 г. ГНПЦ «Укрметртестстандарт» України.

sertifikat1sertifikat2